Новини проекту
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 2 людини

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


Після проведення технічних робіт на сайті можуть виникати деякі проблеми.

Для їх усунення вам необхідно почистити cache та cookie у браузері https://e-schools.info/help/79


З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.


Новини

Школо наша, школо,
Приголуб нас, мила,
Пригорни усіх нас,
Як голуб під крила.
Ти нас всіх научиш,
Як у світі жити,
Як зло обминати,
А добро чинити.
Бджілоньки на квітах,
Дітоньки – до школи,
Там збирають мудрість,
Як мед у полі бджоли.

Увага батькам!
Трансляція відеоуроків на 11 каналі для учнів 3-х та 4-х класів. Також онлайн на YouTube каналі: https://bit.ly/2QC9cfj
Трансляція уроків здійснюватиметься з 23.03.2020 (у будні дні) о 10.30, повторення – о 16.50

Відеоуроки ви зможете переглянути у зручний для вас час на YouTube, а наше найголовніше завдання – забезпечити учнів можливістю отримувати знання.

Дотримуйтесь правил карантину і будьте здорові!

Увага батькам!
У п’ятницю розпочнуться уроки для 5-х, 6-х, 7-х та 8–х класів на YouTube каналі 34 каналу за посиланням https://bit.ly/2y3uhsl
Трансляція відеоуроків на 11 каналі для учнів 3-х та 4-х класів. Також онлайн на YouTube каналі: https://bit.ly/2QC9cfj
Трансляція уроків здійснюватиметься з 23.03.2020 (у будні дні) о 10.30, повторення – о 16.50
Відеоуроки ви зможете переглянути у зручний для вас час на YouTube, а наше найголовніше завдання – забезпечити учнів можливістю отримувати знання.
Дотримуйтесь правил карантину і будьте здорові!

Наказ про роботу закладу освіти на період карантину.

Коронавірус має симптоми, як і гострі вірусні захворювання. Визначити коронавірус можуть тільки спеціальні тести. Найпоширенішими симптомами є головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках діарея або кон’юнктивіт . Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. В цьому його небезпека!

Важливо! Вчасне діагностування. Так як за симптоматикою коронавірус нічим не відрізняється від інших вірусних хвороб, то важливо відразу звернутися до лікаря. Якщо Ви протягом останніх 14 днів повернулися із країни, в якій зафіксовані випадки коронавірусу, або ж спілкувалися із людиною, яка контактувала із тим, хто прибув до України з країн, де зафіксовані випадки коронавірусу – відразу попередьте про це свого сімейного лікаря .

5-6 березня учні Калюсецького НВК привітали своїх матусь і бабусь зі святом.
З 8 Березня щиро вітаєм,
Вам любов і тепло віддаєм,
Хай у серці весна розквітає,
І життя щасливішим стає!

Герої такі не вмирають,
Вони будуть вічно живі.
Героїв завжди пам'ятають,
На небі й на рідній землі.
Так у Калюсецькому НВК розпочався захід, присвячений Героям Небесної Сотні. Учні 6-8 класів прослухали розповідь вчителя історії Тарадайко Л.В., переглянули кадри відеофільму, прочитали вірші та хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сортні, яких було вбито в мирний час ХХІ ст.

В Калюсецькому НВК День безпечного Інтернету відзначається щороку. Цього року - це 11 лютого. В цей день проведені заходи з питань безпеки у мережі Інтернет, а саме:
• шкільна лінійка під гаслом «Разом для найкращого Інтернету»
• година спілкування для учнів 6-8 класів “Сучасна кібербезпека”;
• перегляд відеороликів (1-4 кл);
• конкурс дитячих малюнків «День безпечного Інтернету»;
• анкетування

В Калюсецькому НВК відбулася акція до Дня Соборності України "Живий ланцюг єднання" та виховні години "Акт Злуки українських земель в єдину Україну"

Нехай саме добре свято Різдва буде для вас самим приємним. І нехай сам Господь подарує вам смирення і силу духу. І нехай божественна благодать увійде в кожен дім. І нехай Різдвяна казка подарує вам хвилини радості. З Різдвом вас.

Хай радість і добро несе тиха Ніч Свята,
Хай освітлює Вам шлях зірка золота,
А у небі зорепад справджує бажання!
Щастя Вам, веселих свят, миру і кохання.

Від щирого серця вітаємо вас з Новим роком!
Нехай всі ваші мрії втіляться в реальність, життя буде ідеальним, а будинок переповнений радістю і достатком. Бажаю, щоб у Новому році було багато щасливих світлих днів, щоб близькі любили і радували, здоров'я міцнішало, багатство прибувало, радість переповнювала, а любов окрилювала.

7 грудня в с.Калюсик відбулося Свято села.

З 10 по 13 грудня в Калюсецькому НВК відбулися тематичні заходи з питань реалізації та захисту прав людини:
- Урок "Права людини" (1-8 клас)
- Виховні уроки "Я - дитина, я - громадянин" (1-4 класи), "Права дітей і батьків" (6-8 класи)

8 листопада 2019 року традиційно у Калюсецькому НВК був відзначений День української писемності та мови. З метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу у цей день в школі стартував XX Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
Учні та вчителі школи долучилися до загальнонаціональної акції ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Від бересту – до "цифри"», мета якого - об’єднання людей різних професій, вікових груп за спільним заняттям, пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури.

11 листопада 2019 о 18:49 | Яковишина А. В. | немає коментарів

25 жовтня 2019 року на базі Калюсецького НВК відбувся інтегрований семінар - практикум вчителів математики та географії з проблеми: «Компетентнісний підхід - основа якості змісту навчально-виховного процесу на уроках математики та географії ».
Семінар відкрила директор навчального закладу Герасимчук О.А., яка цікаво представила свій навчальний заклад. Методист РМК Побєдінська Надія Василівна обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми.Під час практичної частини ми відвідали інтегрований урок математики і географії 6 клас. Тема: «Пропорція. Пряма пропорційна залежність. Практична робота «Розв’язування задач з використанням різних видів масштабу», який провели вчитель математики Яковишина А.В. та Вчитель географії Тарадайко Л.В., та прийняли участь у інтелектуальній грі «Ми знаємо все!»

11 жовтня відбулася посвята в Джури учнів Калюсецького НВК. Під гучний козацький марш, під бурхливі оплески запросили козачат до зали.
До слова запросили кошового отамана Задрину Володимира Васильовича, який привітав усіх зі святом, і побажав міцного козацького здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди. Перш ніж посвятити козачат у Джури вони пройшли певні випробування.Впоравивши зі всіма завданями маленькі Джури перейшли до складання присяги на вірність українському народа та козацькому товариству. Опустивши на ліве коліно склали присягу, яку зачитав курінний отаман Яковишин Владислав.
Яке ж козацьке свято без козацького куліша. Справжній козацький куліш, який приготовлений на вогнищі, за спеціальним козацьким рецептом із задоволеням смакували всі,не тільки козацьке товариство,але й гості.

"Вклонімося низько вчительській долі
І шану святу крізь віки пронесім,
Серця подаруєм в дитячих долонях
І щедру любов принесем"
Такими словами розпочався вогник для вчителів-пенсіонерів в Калюсецькому НВК