Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?
Всього 1 людина

Школо наша, школо,
Приголуб нас, мила,
Пригорни усіх нас,
Як голуб під крила.
Ти нас всіх научиш,
Як у світі жити,
Як зло обминати,
А добро чинити.
Бджілоньки на квітах,
Дітоньки – до школи,
Там збирають мудрість,
Як мед у полі бджоли.

Під таким девізом пройшли урочистості з нагоди Дня української писемності та відкриття ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім..П.Яцика в Калюсецькому НВК.
На урочистій лінійці учні читали вірші про мову М.Рильського, Ю.Рибчинського, Д.Павличка. З повідомленням про походження української писемності виступила сільський бібліотекар Боцян Інна Миколаївна. Вчитель Данілова Людмила Володимирівна провела цікаву вікторину.
О 11.30 учні 5-9 класів та вчителі взяли участь у написанні диктанту національної єдності.
0 13.00 було проведено шкільний етап Конкурсу ім..П.Яцика. Конкурсні роботи писали учні 3-9 класів.

В день відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка в Калюсецькому НВК було проведено урочисту лінійку, декламування віршів Великого Кобзаря та виконання завдань І(шкільного) етапу конкурсу

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято!
Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

1 червня, в Україні відзначається чудове і зворушливе свято - Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди в районі було проведено цілу низку заходів, в участі яких брали і наші вихованці.

Юнаки Калюсецького НВК зайняли ІІ місце у районних змаганнях з волейболу. Вітаємо!

31 травня 2018 року у Віньковецькому районі відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в урочищі Ступник на околиці Карижинського лісу. Метою даного заходу є патріотичне виховання учнівської молоді на засадах національної гідності, високої самосвідомої, активної громадянської позиції, здорового способу життя. Учні Калюсецького НВК зайняли ІІІ місце в конкурсі «Впоряд» - стройова підготовка.

Усміхається весело травень,
Бо скінчилась навчальна пора,
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора.

17 травня 2018 року на Віньковеччині відбулося Свято Подяки «Зоряний Олімп». 2018 рік подарував перемоги 75 юним обдаруванням, які були нагороджені районною учнівською стипендією «Обдарованість».
Серед нагороджених і наш учень - Яковишин Владислав

Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. У цей день влаштовують марші вишиванок по всій Україні.

Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки-каштани, а в повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов’ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя, нестримну жагу до життя, в один з таких прекрасних днів, 9 травня, ми відзначаємо велике свято – День Перемоги!

29 квітня команда учнів Калюсецького НВК
здобула перемогу в районних змаганнях з міні-футболу. Молодці!

Грамотою Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації за зайняте ІІ місце в "11 (обласному) турі конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" нагороджується учень 6 класу Калюсецьного НВК Яковишин Владислав, за роботу "Водойми села Калюсик" по напрямку "Географія рідного краю". Керівник - Тарадайко Леся Володимирівна.

25 квітня на базі Калюсецького НВК проведено семінар-практикум вчителів початкових класів з проблеми «Початкова школа в умовах впровадження Концепції Нової української школи: проблеми, пошуки, перспективи»

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.